Hamzaoğlu İçin ŞEF Benzetmesi!

hamza hamzaoğlu 1

Galatasaray’da Terim’i gönderen, sırasıyla Mancini ve Prandelli’ye görev veren yönetimin üyesi Ergün, Hamzaoğlu’nun gelmesinin doğru olduğunu söyledi.

Galatasaray’da Ünal Aysal yönetiminde basın sözcülüğü görevini yürüten Şükrü Ergün çarpıcı bir tespitte bulundu.

Teknik Direktör Fatih Terim’in gönderilmesiyle başlayan süreçte, Sarı-Kırmızılılar önce Roberto Mancini ardından da Cesare Prandelli’yi göreve getirmişti. Her iki teknik adamdan da beklenilen verim alınamadı. Sarı-Kırmızılılar’da Aysal’dan görevi devralan Duygun Yarsuvat yönetimi, Prandelli’nin görevine son vererek yerine Hamza Hamzaoğlu’nu getirdi.

‘PERFORMANSLAR ARTTI’

Fatih Terim’i gönderen, yerine sırasıyla önce Mancini ardından da Prandelli’yi getiren Aysal yönetiminde görev alan Şükrü Ergün itiraf gibi bir açıklamada bulundu. İtalyan hocanın gönderilerek yerine Hamza Hamzaoğlu’nun getirilmesini doğru bir karar olarak niteledi. “Sanırım bünyede bir kan değişikliğine ihtiyaç vardı. O yeni kan da Hamza hoca ile bulundu. Oyuncuların bile performanslarında artış gözlendi. Gerçek verimlerini ortaya koşmaya başladılar” dedi.

‘CAMİANIN BİR NEFERİ’

Takımdaki atmosferin son derece olumlu durduğuna değinen Şükrü Ergün, “Hamza hoca, takımını adeta bir orkestra şefi gibi yönetiyor. Bu nedenle Hamza Hamzaoğlu’nun son derece doğru bir tercih olduğunu düşünüyorum. Galatasaray’dan yetişmiş bir teknik adam. Camianın adeta bir neferi, ferdi, çocuğu, evladı… Bana kalırsa hiç kimse çıkıp da Hamza Hamzaoğlu’nun göreve getirilmesi için ‘Yanlış bir tercih olmuştur’ diyemez” ifadelerini kullandı.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Themes wordpress